WhatsApp
Moor Yapı

Moor Yapı


      2014 yılında Selçuklu'nun Başkenti olan Konya'da, Selçuklu ve Osmanlu mimarisini yaşatmak, Konya'da mimari bir yeniden doğuşun öncüsü olmak, kimlik sahibi yapılar üretmek ve yalnız bina değil, yaşayan yapılar tasarlamak amacıyla kurulan MOOR, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.


       Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız 2014'ten bugüne Konya'da; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, köklerimizden beslenen, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

     Tasarladığı projeleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan MOOR, aynı zamanda tasarladığı projelerin gerçeğiyle uyumu arasındaki sıfır sapma ile bugünkü konumuna ulaşmıştır. Projelerinde tarihle uyumlu, geleneksel mimari ile modern çizgilerin estetik birliği düşüncesini, bugüne dek inşa ettiği yapılarla kanıtlamıştır.

     MOOR ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

         Saygılarımızla,

         Mimari Tasarımcı

         Ali ÖĞMEN

         MOOR YÖNETİM KURULU

 


  TELEFON  
+90 (332) 247-7787

  ADRES  
Akşemsettin Mahallesi, Gençosman Cd. No:27, 42080 Selçuklu/Konya


 

 

"Bizleri Tercih Etmiş Olmanızdan Dolayı Teşekkür Ederiz."
Yasin AKBIYIK 
(Ajans Başkanı)


Sunucu ve Hosting