Ceykon Vinç

www.ceykon.com.tr
Anasayfa Multi Medya Ceykon Vinç

Ceykon Vinç

Ceykon Vinç

www.ceykon.com.tr


Uzun yıllar önce farklı ürün grupları ile hayata geçen şirketimiz, siz değerli müşterilerimizeen yüksek kalite ve en iyi fiyat ilkesi ile sunduğumuz vinçlerin imalatına başladı. Üretimebaşladığımız ilk günden beri kalite standartlarımızı devamlı artırarak üretimimize hızladevam etmekteyiz.

İşletmemiz bünyesinde monoray, arabalı,tek ve çift kirişli gezer köprülü, portal ve pergel vinçlerimizin imalatı büyük bir özen ve yüksek teknolojinin sağladığı tüm imkanlar ile profesyonel teknik ekibimiz ve uzman mühendislik kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Üretim kapasitemiz ise her yıl yükselen bir trend göstermektedir. Hedeflerimiz arasında kapasitemizi her yıl bir önceki yıla göre %20 daha artırmak yer almaktadır. Şirketimiz gelişen ülkemiz sanayisine ve sanayicilerine kusursuz hizmet vermenin yanı sıra ülke sınırları dışında da dünyanın önde gelen pazarlarında uluslar arası rakipleri ile rekabet eder hale gelmiştir. Mermer ve demir - çelik sektörlerine yoğun olarak hizmet vermekte olup Cezayir, Mısır, Tunus, Fas, Belçika, Katar, Suudi Arabistan, Urdün, Irak, Umman, Lübnan, Yunanistan, Azerbaycan, Makedonya, Hırvatistan, Romanya, Rusya gibi sektörlerde iddialı olan ülkelere yoğun olarak ihracat yapmaktayız.

Şirketimiz bünyesinde en alt kademeden en üst yönetim kadrosuna kadar sürekli gelişme ve sürekli müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş bulunmaktayız.

Geride bıraktığımız yıllar içerisinde gerek sahip olduğumuz mevcut kapasiteyi artırarak ve gerekse 21. yüzyılın getirdiği teknolojik ve bilimsel yenilikleri benimseyerek yeni yıllara bir önceki yıllardan bir adım daha ileride başlamanın sevincini yaşamaktayız. Bu gelişmemizin arka planındaki en önemli etken olan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyoruz.
.
21. yüzyılın getirdiği teknolojik, bilimsel, yönetimsel ve kültürel gelişmeleri yakından takip ederek ve sizlere daha faydalı olabileceğini düşündüğümüz her yeniliği bünyemize entegre ederek her yeni gün sahip olduğumuz değerlere değer katmaktayız.

Gücümüzün kaynağı olan siz müşterilerimizi memnun etmeyi her şeyin önünde tutan firmamız sadece satış esnasında değil satış sonrasında da 7 gün 24 saat, sorunlarınıza en hızlı ve ekonomik çözüm üretmek gayesiyle gezici servis kadromuzu büyütmüş ve yurtiçindeki her noktaya en geç 1 gün içinde intikal eder duruma getirmiştir.


  TELEFON  
+90 (332) 248 39 00

  ADRES  
1.Organize Sanayi Bölgesi Çarman Sokak No:5 Selçuklu/KONYA


 

 

"Bizleri Tercih Etmiş Olmanızdan Dolayı Teşekkür Ederiz."
Yasin AKBIYIK 
(Ajans Başkanı)