Konya Otomatik Kapı

www.konyadaotomatikkapi.com
Anasayfa Multi Medya Konya Otomatik Kapı

Konya Otomatik Kapı

Konya Otomatik Kapı

www.konyadaotomatikkapi.com


Firmamız, 1951 yılında Ülkemizde otomatik kapı sistemleriyle alakalı çalışmaya başlamıştır. Meramlı Metal Otomatik kapı sistemlerinin distribütörlüğüne yapan firmamız her türlü kapı ve panjur sistemleri ile insanların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılıyor.Satışını yaptığımız kapılar hakkında da kısaca bilgi verecek olursak; Garaj kapıları, Garaj kapılarının motorları, Dairesel kapılar ve bunlara ait motorlar, Yana açılan kayar kapılar ve bunlara ait motorları, Endüstriyel kapılar ve bunların her türlü parçaları, Tente motorları, Panjur sistemleri ve bunların motorları, Perde motorları, Kepenk ve kepek motorları gibi birçok ürünün ülkemizde satışını ve servis sağlayıcılığını yapmaktayız.

Yana kayar kapı otomasyonları kit ürünlerini tercih ederek bütçenizi zorlamadan hayatınızı kolaylaştıracak ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Yana kayar kapı otomasyonlarında ürün grubu kit ürünlerini rahatlıkla set olarak tercih edebilirsiniz.

Çoğu otomatik kapı, kapıların açılmasını / kapanmasını tetiklemek için kapının yanlarına yerleştirilmiş hareket algılama sensörlerini veya optik sensörleri kullanır. Pek çok insan otomatik kapıların modern dünyanın bir icadı olduğuna inanma eğilimindedir, ancak otomatik kapıların neredeyse yarım yüzyıldan beri var olduğunu bilmek sizi şaşırtabilir. Zamanla, bu kapılar teknolojik olarak daha sofistike hale geldi, ancak fikir bir süredir buralardaydı! Tüm otomatik kapılar, türlerine veya tasarımlarına bakılmaksızın, ihtiyaç duyulduğunda kapıların açılmasını / kapanmasını tetikleyen sensörlerden oluşur. Otomatik kapılarda kullanılan çeşitli sensörlere bakalım: Basınç sensörleri 1960'larda “kontrol matları” yaya yaklaşımını tespit etmek için sensörler olarak kullanıldı. Bu paspaslar, zeminin belirli bir alanında, kapıların önündeki ve arkasındaki ağırlık / basınçtaki değişiklikleri saptadılar. Belirli bir alanın yaşadığı ağırlık ayarlanan sınırdan fazlaysa (‘tetikleme sınırı’ ortalama insan ağırlığından düşükse), kapılar açılır.

  TELEFON  
+90 (542) 511 09 73

  ADRES  
 Horozluhan Mah. İsfehan Sk. No:7 Selçuklu/KONYA


 

 

"Bizleri Tercih Etmiş Olmanızdan Dolayı Teşekkür Ederiz."
Yasin AKBIYIK 
(Ajans Başkanı)

baymavislotbargrandpashabet