Konokder Derneği

www.konokder.org.tr
Anasayfa Multi Medya Konokder Derneği

Konokder Derneği

Konokder Derneği

www.konokder.org.tr


Merhaba,

Geçtiğimiz 10 yıl içerisinde faaliyetlerini başarı ile sürdüren Derneğimizin 2019 – 2022 döneminde de bu başarısını arttırarak sürdürmesi için yeni Yönetim Kurulu Üyeleri olarak ilk işimiz bir strateji toplantısı gerçekleştirmek oldu. Tüm Yönetim ekibine oldukça verimli ve keyifli geçen bu toplantıda sağladıkları katkı için bir kez daha teşekkür ederim.

Strateji toplantımıza öncelikle sektörümüzün mevcut durumunu ortaya koymak adına SWOT Analizi yaparak başladık. SWOT Analizi sonuçlarını değerlendirdiğimizde, önümüzdeki dönemde odaklanmamız gereken konuları aşağıdaki 4 ana başlık altında toparladık;

 

1-      Kamu kurumlarıyla ilişkiler/regülasyonlar

2-      Pazar ve iş geliştirme faaliyetleri

3-      Sektör algısını iyileştirilmesi

4-      Sektörel standartların belirlenmesi

 

Belirlediğimiz bu ana başlıklarımız ile ilgili olabilecek alt başlıkları da tek tek değerlendirerek aksiyon adımlarımızı netleştirdik. Sektörümüzün sağlıklı gelişimi için kritik gördüğümüz bu konulara ilişkin alacağımız tüm aksiyon adımlarını başından sonuna kadar sahiplenerek ilgili çalışmaları yürütmesi için de Yönetim Kurulu Üyeleri içerisinden birer sorumlu atadık. Yönetim Kurulu Üyeleri olarak hayata geçireceğimiz bu çalışmalara öncülük edecek olsak da bu noktada Derneğimizin tüm üyelerine çok önemli görevler düştüğünün de altını çizmek isterim. Yıl içerisinde oluşturacağımız çalışma gruplarımızda üyelerimizin gönüllü olarak yer almaları, yapılacak çalışmalara destek vermeleri çok gerekli ve değerli bizim için. Önceki dönemlerde olduğu gibi, güç birliği oluşturduğumuz Dernek çatısı altında hep birlikte yine başarılı projelere imza atacağımıza  gönülden inanıyorum.    

 

 

FATİH KARADEMİR
Dernek Başkanı  TELEFON  
+90 (532) 224-6406

  ADRES  
Nişantaşı Mah. Keyhüsrev Sk. Özlen İş Han. No: 11/2 Selçuklu/KONYA


 

 

"Bizleri Tercih Etmiş Olmanızdan Dolayı Teşekkür Ederiz."
Yasin AKBIYIK 
(Ajans Başkanı)

baymavislotbargrandpashabet